Jesteś tutaj

Strona główna

Ulysses na The Tall Ship Races 2009!

 

W ramach przygotowań do przyszłorocznego startu jachtu Ulysses w Rejs Wagnera, w tym roku weźmiemy udział w regatach The Tall Ship Races 2009.
 
Tegoroczne regaty The Tall Ships? Races ponownie goszczą na wodach Morza Bałtyckiego. Wszystko rozpoczyna się w Gdyni (podobnie jak w 2003 r.), skąd żaglowce 5 lipca startują do pierwszego etapu regat z metą w rosyjskim St. Petersburgu. Po czterech dniach w tym urokliwym mieście, cała flotylla bez pośpiechu uda się do dawnej stolicy Finlandii, Turku. Jest to etap tzw. "Cruise in Company", podczas którego jednostki nie ścigają się, płynąc spokojnym tempem w towarzystwie. Ta faza ma głównie na celu budowanie wzajemnej przyjaźni i zrozumienia. Na czas tego rejsu dochodzi do międzynarodowych wymian załóg pomiędzy uczestniczącymi jednostkami. Ostatni etap to ponownie prawdziwe regaty z metą w litewskiej Kłajpedzie, gdzie przewidziano finał tegorocznej edycji The Tall Ships? Races. 
 
Uwaga! na udział w tym rejsie mamy jeszcze 2 wolne miejsca! Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Dołącz do załogi!!

Dołącz do ZałogiRejs śladami Wagnera
To nie tylko sposób uczczenia pamięci pierwszego Polaka, który opłynął świat. Ten rejs to także okazja do spełnienia marzeń o wielkiej przygodzie, okazja do poznania nowych ludzi i samego siebie.
Być może zrobiłeś już w życiu wszystko czego chciałeś, ale jeśli ciągle czujesz głód nowych przeżyć.
dołącz do nas!!

 


Śladami Wagnera i jego Zjaw
Artykuł opisujące wrażenia z rejsu na www.pearlharbor.pl

 

 

 

 

PRAXIS FÜR ANÄSTHESIOLOGIE & AMBULANTES OPERIEREN * SPEZIELLE SCHMERZTHERAPIE & AKUPUNKTUR