Jesteś tutaj

Strona główna » Archiwum

Październik 2010

Las Palmas - Cabo Verde Ulysses płynie dalej

ObrazW środę 6.10 wreszcie ruszam dalej, bardzo się cieszę bo mimo, że Las Palmas to wspaniała żeglarska atmosfera to jak to mówią jacht gnije na cumach a załoga schodzi na psy. Załoga będzie trzyosobowa i międzynarodowa bo z Polski nikt mimo zaproszeń nie dojechał. Płynie Laura z Kanady i Thorsten fiflmowiec z Niemiec język na pokładzie żeglarski czyli angielski.

Zapraszamy na rejs po Wyspach Nawietrznych

Czas trwania: 14 dniObraz Trasa rejsu: Le Marin (Martynika) - Rodney Bay (St. Lucia) - Marigot Bay (St. Lucia) - Cumberland Bay (St. Vincent) - Admiralty Bay (Bequia) - Friendship Bay (Bequia) - Mustique - Salt Whistley Bay (Mayreau) - Tobago Cays - Clifton (Union) - Chatham Bay (Union) - Corbay Bay (Canouan) - Wallilabou Bay (St.Vincent) - Marigot Bay (St. Lucia) - Le Marin (Martynika)

Las Palmas - Cabo Verde - Kolejna relacja

11.12.2010 Poniedziałek 1230 główki Las PalmasObrazNie do wiary udało się, a już można było pomyśleć, że to koniec Rejsu i nigdy nie opuszczę Las Pal


Dołącz do załogi!!

Dołącz do ZałogiRejs śladami Wagnera
To nie tylko sposób uczczenia pamięci pierwszego Polaka, który opłynął świat. Ten rejs to także okazja do spełnienia marzeń o wielkiej przygodzie, okazja do poznania nowych ludzi i samego siebie.
Być może zrobiłeś już w życiu wszystko czego chciałeś, ale jeśli ciągle czujesz głód nowych przeżyć.
dołącz do nas!!

 


Śladami Wagnera i jego Zjaw
Artykuł opisujące wrażenia z rejsu na www.pearlharbor.pl

 

 

 

 

PRAXIS FÜR ANÄSTHESIOLOGIE & AMBULANTES OPERIEREN * SPEZIELLE SCHMERZTHERAPIE & AKUPUNKTUR